0
0
0

Нитки

Хіт продажу
Хіт продажу

Нитки швацькі

Якість ниток впливає на усі етапи швацького виробництва: роботу машини, красу рядка, швидкість роботи швалі і у результаті - якість і зовнішній вигляд готового виробу. Інтернет магазин "Навігатор" представляє найширший асортимент високоякісних швацьких ниток.

Сфера використання

  • Великі і малі підприємства по виготовленню верхнього, нижнього одягу і виробів з хутра
  • Виробництво і ремонт взуття
  • Декоративна вишивка
  • Меблеві цехи
  • Шкіргалантерея
  • Спортивне спорядження з високоміцними технічними швами
  • Автомобільні чохли

Нитки джинсові. Особливо міцні нитки, намотані на малі котушки. Представлені в широкому асортименті: 31 забарвлення, починаючи від традиційних кольорів (синій, сірий, білий, чорний), закінчуючи незвичайними, яскравими тонами, які можуть використовуватися для обробки. Джинсові нитки призначені як для побутових швацьких машин, так і для серійного фабричного виробництва. Використовуються для прошивки будь-якого джинсового одягу, у тому числі теплих курток, дитячого одягу, робочих комбінезонів і ін. Відрізняються нитки високою міцністю і еластичністю. Вони не рвуться при натягненні шва, витримують багатоциклічне прання і прасування, стійкі до сили тертя, грибкової плісняви, сонячного світла і вологого середовища. Висока якість джинсових ниток обумовлена матеріалом - особливо міцний поліестер. Якщо розглянути поліестерну нитку під мікроскопом, можна побачити складне джгутове переплетення більш ніж 170 000 волокон. Саме це забезпечує високу міру розривного навантаження і подовження - при розтягуванні вже прошитого виробу нитка дозволяє шву згинатися, розтягуватися, з подальшим поверненням в первинну форму. Джинсові нитки мають стійке забарвлення - не линяють і не деформуються при пранні в гарячій воді.

Нитки взуттєві капронові. Суперміцні нитки виготовлені за особливою технологією: шляхом скручування безлічі волокон утворюється нитка-джгут, міцність якої обумовлюється фіксацією між собою мікроволокон. Капронові взуттєві нитки не бояться вологи, мають високий коефіцієнт розривного навантаження, зносостійкі. "Навігатор" пропонує взуттєві нитки з поліпропілену, поліестеру або поліефірні. Ці синтетичні матеріали відносяться до самих висококласних, оскільки не втрачають своїх властивостей при вигині, перепаді температур, агресивному зовнішньому середовищі. Капронові взуттєві нитки зручні при ручному зшиванні шкіри і штучних матеріалів, а так само ідеальні для машинної строчки. Часто капронові нитки використовують при виготовленні гірськолижного оснащення, спортивного інвентаря, автомобільних чохлів, наметів і інших виробів, де міцність шва має бути 100.

Нитки швацькі "Червона Нитка". Армована лавсанова нитка з поліефірним обплетенням. Має шовковисту, глянсову структуру, тонка, але надзвичайно міцна нитка. За рахунок цього може використовуватися у виробництві як легкого, нижнього одягу, так і при виготовленні пальта, курток, прошивці брезенту, шкіри, меблевої тканини. Висока міцність армованої поліестерної нитки пояснюється технологією виробництва: на поліефірний комплексний стержень (внутрішня нитка) шляхом кругового обплетення наноситься поліестерне волокно. Завдяки цьому нитка не рветься при високих навантаженнях, стійка до високотемпературної вологої обробки. Підходить як для ручної роботи, для машинних або оверлочных швів. Армовані швацькі нитки виготовляються на заводі "Червона Нитка" - Санкт-Петербург з дотриманням ГОСТів. Наш інтернет-магазин співпрацює з офіційними представниками заводу-виробника напряму, тому пропонує швацькі нитки "Червона Нитка" за найвигіднішою, нижчою ціною.

Нитки швацькі "Ideal". Універсальна нитка популярної ТМ TSEYU (Hong Kong), яка може застосовуватися для ручного або машинного шва. Випускається у вигляді малих котушок з намотуванням 366 м. Інтернет магазин "Навігатор" пропонує 76 забарвлень швацьких ниток "Ідеал". Склад ниток - 100 поліестер. Це високоякісний матеріал, створений на основі поліефірних волокон. Нитка виготовляється на сучасному комп'ютеризованому устаткуванні, проходячи етап електронного чищення. Унікальний і спосіб переплетення нитки - це безвузликова технологія, що забезпечує рівномірну товщину нитки, шовковистість і особливу міцність. Варто звернути увагу на забарвлення: при виготовленні нитки використовуються барвники відомих торгових марок Великобританії, Німеччини і Швейцарії. Процес нанесення фарби відбувається під високим тиском при максимальній високій температурі. Це забезпечує рівномірне фарбування по усій довжині і стійкість забарвлення нитки при пранні. Ще одно нововведення ТМ TSEYU - силіконове покриття нитки. Щонайтонший шар силікону надає нитці особливу пружність, що дозволяє використати її на сучасному надшвидкісному швацькому устаткуванні. При подовжньому або поперечному розтягуванні шва готового виробу складна структура нитки витримує навантаження. Тонка, але міцна швацька нитка "Ідеал" придатна для виготовлення верхнього, нижнього одягу, а так само для прошивки чохлів.

Нитка гумова. Наделастична нитка з високою здатністю до розтягування. Виготовляється таким чином: сердечник (внутрішня гумова жилка) обплітається навкруги текстильними мікроволокнами. За рахунок особливого переплетення волокон і відмінної розтяжності внутрішнього стержня, нитка відмінно розтягується по усій довжині і швидко відновлює первинну форму при знятті натягнення. Гумова нитка використовується для виготовлення складок, що розтягуються, на жіночому або дитячому одязі. Як правило, гумова нитка заправляється в човник і виглядає у вигляді нижнього рядка. Наш інтернет-магазин представляє швацьку гумову нитку в трьох позиціях: чорній, білій або набір з різних кольорів 10 відтінків.

Нитки, що світяться. Новітній винахід, який став популярним не лише серед виробників швацької продукції, але і при виготовленні декору, сувенірів, виробів з вишивкою. Нитки мають здатність поглинати сонячне світло і світло люмінесцентних ламп, завдяки чому світяться в темряві до 2 годин без додаткового джерела світла. Щоб нитка засяяла ясно-салатовим або блакитним неоновим кольором, одягу досить побути на сонці 15-20 хвилин. Секрет полягає в нанесенні на нитку люмінесцентної фарби, яка часто використовується для тканин. Нитки створені з міцного, зносостійкого матеріалу - поліефіра. Їх структура виглядає у вигляді двох скручених моноволокон. Щільність ниток, що світяться, - 150 Den або 53,3 Tex. Час світіння - приблизно 2 години. Нитки можна зберігати у будь-яких умовах; вироби, прошиті самосвітною ниткою гладяться і перуться в звичайному режимі, - від цього їх унікальні властивості не втрачаються. Самосвітні нитки можна використовуватися як в машинній, так і в ручній в'язці. Вони придатні для обробки швів будь-якого одягу. Наш магазин представляє нитки, що світяться, в широкому асортименті - різних кольорів нитки є у великих бобінах (2743 м) і на малогабаритних котушках (914 м).

Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі