0
0
0

Ножиці для лівшів

Ножиці для лівшів, чи це проблема?

На жаль, ножиці для лівшів складніше дістати. Як правило, ви повинні їх замовляти онлайн - ви не можете просто зайти в місцевий магазин з канцтоварами і підібрати пару з полиці. Але придбавши такі ножиці через короткий час ви почуватимете себе абсолютно комфортно і здивуєтеся, як довго ви мирилися з неправильним використанням ножиць для правої руки!
 

Які мінуси використання правосторонніх ножиць для лівшів?

  • Незручна хватка
Деякі правосторонні ножиці мають відлиті ручки, які відповідають формі руки і роблять їх зручнішими для утримання. Це якщо Ви правша. Якщо Ви лівша, ці відлиті у форму ручки украй незручні.
  • Напруга у вашій руці
Ножиці для правої руки спроектовані таким чином, що природний рух руки зрушує леза разом, що призводить до хорошого чистого зрізу. Цей природний рух правої руки. Природний рух лівої руки має протилежний ефект - воно розсовує леза. Якщо ви витратили багато часу, використовуючи ножиці для правої руки, то ви, ймовірно, автоматично компенсуєте це, стискаючи леза під час різання - це може привести до сильного натягнення лівої руки.
Ви нічого не можете з цим поробити - потрібне натягнення, щоб скріпити леза. Але намагайтеся регулярно зупинятися і розслабляйте руку, щоб уникнути судом.
  • Нездатність побачити, що ти робиш
Природний різальний рух лівші - різати за годинниковою стрілкою. Правосторонні ножиці мають верхнє лезо справа, яке знаходиться усередині, і тому воно блокує лінію розрізу, ускладнюючи роботу.
 
З правильно спроектованими лівобічними ножицями ці проблеми не виникають, оскільки ваші природні різальні дії співпадають з ножицями. Просто тримайте ножиці прямо і природно, і не намагайтеся крутити леза. Усі наші ножиці повністю лівобічні, з вивернутими лезами і ручками
 

Якими мають бути ножиці для лівшів?

  • Ручки мають спеціально відлити і бути зручний для лівші.
  • Леза перевернуті. Леза на ножицях для лівої руки встановлені так, щоб при будь-якому русі вгору лівий клинок завжди був згори. Це означає, що різальна дія лівої руки зрушує леза разом, щоб забезпечити плавний зріз по усій довжині лез, а також що лівша має чітке уявлення про лінію реза. Коли лівша використовує ножиці для правої руки, вони повинні неприродним чином зрушити великий і вказівний пальці, щоб ножиці порізалися, залишаючи сліди на руці і, зрештою, мозолі.
  • Оскільки леза були перевернуті, лівша може добре бачити лінію розрізу.
Майте на увазі, що деякі недобросовісні продавці і виробники ножиць фактично друкують на своїй упаковці, що їх ножиці підходять для використання як лівшами, так і правшами - вони говорять, що це "подвійні" або універсальні ножиці, які може використати кожен.
Якщо ви бачите ці так звані "подвійні ножиці" в магазинах, уважно подивіться на них і не захоплюйтеся цим маркетинговим прийомом. Ви побачите, що леза встановлені для правшів!
Правосторонні ножиці мають верхнє лезо справа, тоді як лівобічні ножиці мають верхнє лезо ліворуч. Це технічно неможливо зробити пару ножиць, які працюють однаково добре як для лівшів так і правшів.
Не ведіться на хитрощі маркетологів - купуйте тільки справжні ножиці для лівшів онлайн в магазині Sewing - Navigator.
 
У нас Ви зможете придбати ножиці для лівшів від італійської компанії Premax :

- Ножиці для вишивання для лівшів

- Манікюрні ножиці для лівшів

- Кишенькові ножиці для лівшів

- Швацькі ножиці для лівшів

 

Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі