0
0
0

Світильники, Лампи, Ліхтарі

Хіт продажу
-10%
Хіт продажу
Акція
-12%
Хіт продажу
Акція
-13%
Акція
Закінчується
Закінчується
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
-13%
Хіт продажу
Акція
Хіт продажу

Світильники для швацьких машин

Хороше освітлення робочої поверхні швалі - це передусім здоров'я її зору, висока якість виробу і швидкість роботи за швацьким устаткуванням. Інтернет-магазин "Навігатор" - лідер по продажах ламп, світильників, ліхтариків для швацьких машин. Ми пропонуємо усе необхідне для комфортної роботи кравців: починаючи від звичайних лампочок з різьбленням, закінчуючи гнучкими системами-трансформерами для освітлення робочого столу і прицільного підсвічування машинки або оверлока.a

На що необхідно звернути увагу при виборі світильника для швацьких машин:

 • Як лампа монтуватиметься до столу або швацької машини. Існують три основні способи кріплення: на магніті, на струбцині і платформі.
 • Є можливість придбати і самостійно замінити лампочки. Придбаваючи устаткування для освітлення в "Навігаторові", можна бути упевненим в можливості купівлі комплектуючих в сервісних центрах або гіпермаркетах електроніки. Деякі види лампочок є в нашому інтернет-магазині.
 • Як багато електроенергії споживає світильник. Сучасні лампи відносяться до енергозбережних. Але часто до швацьких машинок старого зразка можна придбати тільки звичайну гвинтову лампочку.
 • На скільки він маневрений, гнучкий в нахилі. Найрухливіші лампи на гнучкому гофрі, так само зручні в роботі світильники-трансформери на розкладному штативі.
 • З якого матеріалу виготовлений світильник. Найчастіше виготовляється устаткування з легкого металу, сам світильник (голівка) може бути з удароміцного пластика. При виборі варто звернути увагу, чи має матеріал антикорозійне покриття.
 • Довжина дроту для електроживлення. Чим довше шнур, тим більше багатофункціональна лампа. Її можна буде переносити по усьому робочому цеху без прив'язки до розетки.
 • Можливість автономної роботи. Дуже зручні в роботі малогабаритні світильники-ліхтарики, які можуть працювати від звичайної пальчикової батареї.

Які бувають світильники для швацьких машин?

 • LED світильник - світлодіодне освітлення, що економить електроенергію. Ідеальні лампи для роботи за швацькою машиною, оскільки спрямованість світла можна міняти, центрувати безпосередньо на робочій зоні. Монтуються LED-світильники до машини за допомогою магніта або струбцини безпосередньо до столу. Світлодіодні лампи визнані найбезпечнішими для здоров'я людини, оскільки в них немає ртуті, а світло не дратує слизову оболонку ока. Шваля може довго працювати за швацьким устаткуванням без перенапруження очей.
 • Лампа що живиться від USB роз'єму - універсальний світильник, який може застосовуватися в швацькій промисловості, а так само в роботі за комп'ютером, для читання або в якості нічника. Завдяки гнучкому металорукаву голівку лампи можна направляти у будь-яку сторону. Компактний світильник працює так само від звичайної батареї класу 3А.
 • Підсвічування робочої поверхні USB. Мініатюрне пристосування у вигляді звичайної флешки. Лампочка споживає усього 1,9 Вт, що значно економить електроенергію при довгій роботі за машинкою.
 • Люмінесцентний енергозбережний світильник. Така лампа кріпиться безпосередньо до голівки швацької машини. Лампа оснащена шарнірними з'єднаннями, завдяки чому легко налаштовується на будь-який кут освітлення, міняється висота розташування над робочою поверхнею. Так само бувають люмінесцентні енергозбережні світильники з кріпленням у вигляді струбцини, яка монтується до стільниці або будь-якої іншої поверхні. Вони більше універсальні в експлуатації, оскільки можуть використовуватися під час роботи за прасувальною дошкою, переноситися на робочий стіл.
 • Світильник гнучкий на магніті - енергозбережна діодна лампа з гнучкою гофрою, що дозволяє обертатися, нахилятися лампі у будь-якому напрямку. Кріпиться до будь-якої металевої поверхні за допомогою магніта. Ідеальне освітлення для робочої поверхні, оскільки воно локальне, яскраве, не напружуюче зір.
 • Світильник на магніті "підкова" - як правило використовується для машин-прямострочок. За допомогою магніта лампа кріпиться поблизу голководія. В якості джерела світла в таких лампах використовуються світлодіоди - це екологічно чисте джерело освітлення, яке може використовуватися в побуті і на виробництвах. Завдяки регулятору шваля може швидко настроювати яскравість освітлення.
 • Гнучкий ліхтарик на магніті - компактний і легкий пристрій, який кріпиться до будь-якої металевої поверхні. Підходить для яскравого освітлення важкодоступних місць, оскільки має гнучкість. Працює від звичайної пальчикової батареї.

Окрім якісних світильників для швацьких машин "Навігатор" пропонує змінні лампочки до них різної форми і потужності:

 • Лампа двохконтактна
 • Лампа світлодіодна з різьбовим цоколем
 • Лампочка для электромеханічної швацької машини
 • Лампочка на різьбленні різної потужності і розмірів
 • Лампу денного світла для світильника
 • Лампочка світлодіодна
Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі