0
0
0

Побутові швейні машини

Хіт продажу
Акція
Продано

Побутові швацькі машини

"Навігатор" - лідер по продажах якісних побутових швацьких машин. У нашому інтернет магазині представлені різноманітні моделі швацького устаткування чотирьох найвідоміших, перевірених марок: MINERVA - Україна; SIRUBA - Тайвань; TOYOTA - Японія; JANOME - Японія.

Наші клієнти віддають перевагу цим торговим маркам, оскільки це світові лідери з продажу швацького устаткування вищого класу. Купуючи професійне устаткування, можна бути упевненим в раціональності вкладених коштів:

  1. Це багатофункціональне швацьке устаткування, яке підійде як для дрібних швацьких робіт, пошиву простих масових виробів, так само для професійного виготовлення одягу на замовлення вдома або в ательє.
  2. Можливість купівлі аксесуарів і запчастин на Україні. А так само гарантійне і післягарантійне обслуговування техніки у фірмових сервісних центрах, які є в кожному великому місті.
  3. Кожен виробник представляє швацьке устаткування в широкому модельному ряду, де можна вибрати недорогу швацьку машину або висококласне електронне устаткування з множиною функцій.

Які бувають побутові швацькі машини?

Електромеханічні швацькі машини - прості моделі, які легкі в управлінні і зрозумілі навіть людям літнього віку. Внутрішня "начинка" цього швацького устаткування - суцільна механіка, яку приводить в рух електродвигун. Переваги електромеханічної моделі - доступність всім із-за не високої ціни; простота і надійність; відносно дешевий ремонт у разі виходу з ладу. Зазвичай такі машинки мають "найскромніший функціонал": вони виконують необхідні операції, але не годяться для прокладення рядків складної форми. Так само не велика і швидкість роботи. Електромеханічні машинки ідеальні для тих, хто тільки починає вчитися швацькій майстерності або для домогосподарок, які періодично хочуть самостійно підшити брюки, зашити постіль або прострочити штори.

Комп'ютерні швацькі машини - розумне устаткування нового покоління з множиною можливостей. Процесом управління в цій машині зайнята комп'ютерна плата, а мікропроцесор відповідає за рух голки. Електронне устаткування володіє об'ємною пам'яттю, яка здатна зберегти введені програми. Самоналагоджувальна швацька машинка "думає" за Вас і здатна точно вибрати операцію або шов відповідно до типу і щільності тканини. Розумні комп'ютерні швацькі машини виконують не лише робочі шви, але здатні до хитромудрих, надскладних обробних і декоративних елементів. Комп'ютерні швацькі машини значно полегшують працю професійних шваль, які виконують ексклюзивні моделі одягу. Їх можна легко і швидко самостійно програмувати на якісні трикотажні шви, оверлочні рядки, потрійні посилені шви, петлі з очками і ін. Так само цей вид швацького устаткування підійде творчим людям, які виготовляють різні текстильні сувеніри і авторські вироби. Варто відмітити, що електронна помічниця істотно економить час - швидкість роботи комп'ютерної швацької машини надвисока, що дозволяє в лічені хвилини відстрочувати десятки метрів штор, постільної білизни і ін.

Оверлок - швацьке устаткування, яке одночасно робить ідеально рівне обрізання краю полотна і обметування з двох сторін. Підходить для обробки практично усіх видів тканин. Існують моделі на 3 або 4 нитки з додатковою функцією роликового обметування полотна. Тільки за допомогою професійного оверлока можна якісно обробити внутрішній шов виробу. Тому усі професійні кравчині, працюючі вдома або в ательє, рано чи пізно придбавають побутовий швацький оверлок.

Розпошивальна швацька машина - плоскошовні машини, за допомогою яких можна швидко виконати акуратний, еластичний плоский шов. Частіше застосовуються при пошитті трикотажних виробів, а так само для підшивки подолу спідниці, рукавів, брючин. Незамінні для дрібних ательє або домашніх майстринь, які працюють із стрейчевыми тканинами, особливо еластичним трикотажем. Без розпошивальної машини не обійтися при виробництві купальників, спортивних костюмів, дитячої і дорослої натільної білизни і ін.

Переваги купівлі швацької машини в "Навігаторові"

  1. Широкий ціновий діапазон. Є недорогі бюджетні машинки з мінімальним набором функцій, так само представлене більш професіональніше універсальне устаткування високого класу.
  2. Захист від підробки. "Навігатор" співпрацює з офіційними представництвами торгових марок в Україні.
  3. Своєчасна доставка. Вибрана модель швацького устаткування вирушає в день замовлення.
  4. Можливість обміну. Впродовж 14 днів покупець має можливість повернення або обміну.
  5. Консультація професійних фахівців. У телефонному режимі наші консультанти готові дати повну технічну характеристику устаткування і допомогти у виборі.
Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі