0
0
0

Лапки для побутових машин

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
-20%
Акція
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу

Лапки для побутових швацьких машин

Далеко не усе швацьке устаткування має в комплекті додаткові лапки. Для того, щоб набагато примножити функціональні можливості звичайної машинки досить просто купити лапки для побутових швацьких машин. Недорога деталь дозволяє на одному і тому ж устаткуванні виконувати велику кількість операцій. Придбаваючи лапки для швацьких машин в "Навігаторові", можна значно заощадити засоби на купівлі оверлока і вишивальної машини, а так само прискорити процес виготовлення ексклюзивного одягу, домашнього текстилю або декоративних виробів. Так само в нашому інтернет магазині можна придбати за найвигіднішою ціною набори лапок, адаптер-лапкотримач і усі необхідні аксесуари.

Навігатор пропонує великий асортимент лапок для побутових електро-механічних, електронних машин найпопулярніших марок: "Brother", ТМ Janome, Singer (Зингер), ТМ Jaguar, Minerva, SIRUBA, TOYOTA. Більшість спеціальних лапок цілком можуть підійти швацьким машинам старого зразка або вітчизняного виробництва. Цю інформацію можна уточнити у наших фахівців в телефонному режимі.

Які і для чого бувають лапки?

Універсальні - лапки, які спрощують роботу з найскладнішими тканинами: трикотажем, шифоном, шовком, стрейчевыми полотнам. Існує лапка для потайного рядка, прямострочні, для трикотажу, лапка-ролик для важких тканин. Так само є спеціальні лапки для отстрочки по центру і для прокладення паралельного шва. Такі лапки потрібні при виготовленні стьобаних виробів, для зшивання шматочків тканини між собою або розтачування виробів. У продажу є універсальні комбіновані лапки, що поєднують в собі функції рядка "зигзаг" і шва для аплікацій.

Для обробки країв - цей вид лапки підійде для ідеально рівної обробки краю виробу обробним рядком на однаково рівномірній відстані від підгину.

Для косої бейки - лапка "равлик" дозволяє без попереднього приметування акуратно обробити зріз тканини готовою або розгорнутою косою бейкою. Для цього досить заправити стрічку в щілину лапки. Існують універсальні равлики, які підходять для стрічки різної ширини. Вони регулюються за допомогою гвинтика. Так само у продажу є лапки, які підходять до певного розміру бейки. Якісний равлик з продуманою конструкцією і ідеально відшліфованою поверхнею здатний легко просувати косу бейку вперед. Деталь швидко кріпиться до будь-якої швацької машини і так само просто знімається.

Оверлочна - дозволяє заощадити на купівлі професійного оверлока. Лапка для обметування пристосована до більшості швацьких машин. Вона дозволяє обробити край виробу круговим обметуванням, а так само з її допомогою можна зробити декоративний зріз тонких і щільних тканин. Особлива конструкція лапки дозволяє робити двосторонню обробку зрізу у вигляді імітації шва оверлока без стягання і "зажовування" полотна. Так само існують моделі лапок, які одночасно роблять акуратний зріз тканини і обметування.

Для фурнітури - для складних операцій, які вимагають скрупульозного, точного виконання існують спеціальні лапки. Досить швидко змінити лапку і звичайна швацька машина пришиє бісер або намистини, виконає прорізну петлю, закріпить плоскі гудзики або шнур. Так само існують спеціальні лапки для вшивання змійок-блискавок звичайних або потайних, пристосування для прошива гумок.

Для декору - спеціальні лапки, які багато в чому розширюють творчі можливості будь-якої швалі і допомагають робити в домашніх умовах вишукані вироби. Можна купити лапку для вишивання і стібків, для бахроми і букле, для вшивання канта і прокладення рядка "зигзаг". Так само існують лапки для штопання, які можуть використовуватися як для ремонту одягу, так і для декоративної обробки джинсових виробів.

Для аплікацій і візерунків - якщо швацький виріб вимагає обробки аплікаційним орнаментом, варто придбати лапку, яка зробить таку роботу максимально швидко і акуратно. Лапки такого виду бувають металеві або прозорі (з надміцного пластика), але кожна з них має конструкцію, що дозволяє добре переглядати шов, що прокладається, а так само легко маневрувати при обробці дрібних, округлих деталей. Встановлюючи лапку для аплікацій на електронній швацькій машині, можна програмувати устаткування на звичайний обметочний шов або шов, що імітує ручну роботу.

Для квилтинга і печворку. При виготовленні виробів в клаптевій техніці не обійтися без спеціальної лапки, яка набагато спрощує складання дрібних клаптиків, дозволяє швидко виконати хитромудрий орнамент з різнокольорових шматочків тканини. Існують лапки, які імітують ручний шов, штопання, а так само лапки, оснащені лінійкою для прокладення декоративного шва.

Для складок і збірок - конструкція лапки дозволяє прокладати "призборений" рядок. Густина і щільність складання регулюється шляхом натягнення верхньої нитки і регулюванням ширини стібка. Широкий стібок дозволяє легко робити густіше складання. Варто пам'ятати: чим тонше тканина, тим легше вона збирається. Щільні, товсті полотнища збираються в менш об'ємну складку. Спеціальна лапка для складок і збірок незамінна при виготовленні суконь з рюшами, спідницями в складання, для обробки рукавів, так само цю деталь використовують при пошиві штор, домашнього текстилю і ін. Щоб готова призборена деталь одягу мала потрібний розмір, варто заздалегідь зробити пробне складання на шматку тканини.

Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі