0
0
0

Манекени

Кравецький манекен

Основне завдання кравецького манекена - максимально полегшити працю майстра. З його допомогою процес виготовлення одягу, починаючи від проектування, закінчуючи відпрасовуванням - стає комфортнішим, що природно безпосередньо впливає на якість готового виробу. На манекені можна робити наколки, приміряти деталі, сточувати вручну, наносити декоративні елементи, демонструвати одяг.

Інтернет-магазин НАВІГАТОР пропонує два види кравецьких манекенів: стандартні (чоловічий, жіночий) і універсальний розсувний.

Стандартні манекени з фіксованим розміром

Чоловічий і жіночий манекен виготовлені по стандартних розмірах, що відповідають ГОСТам. Каркас виробу виконаний з клейового картону, що забезпечує легкість конструкції. Згори обтягнутий ватином для зручності наколювання деталей. Верх манекена виготовлений з високоякісного полотна джерсі-стрейч. Унікальною особливістю цих моделей є можливість відпарювати і відпрасовувати виріб прямо на манекені. При цьому ні сам "торс" манекена, ні одяг не піддаються деформації.

Переваги:

 • Одяг на манекені не ковзає
 • Знімний чохол, який можна стирати
 • Висота манекена легко регулюється
 • Стійка конструкція на металевій стойці "тренозі"
 • При необхідності манекен може розкладати для компактного зберігання або перевезення
 • Виготовлені з високоякісних матеріалів - мають довгий термін служби

Розсувні кравецькі манекени

Універсальні манекени призначені для моделювання і виготовлення одягу не стандартних фасонів. Манекен дозволяє ідеально підігнати одяг по будь-якій фігурі, де обхват стегон, грудей або талії мають не стандартні пропорції. Пристосування представлене в двох розмірах: А - 42/50 і В - 50-58. М'яка оббивка манекена дозволяє легко уколювати шпильки, при цьому на поверхні не залишається слідів і дірочок.

Переваги:

 • 4 розсувних секції - "торс" манекена розсується до необхідних параметрів по лінії грудей, талії, стегон, а так само можливе подовження зростання манекена
 • Пристрій для подгибки низу спідниці - зручне пристосування, що дозволяє ідеально вирівнювати лінію низу сукні або спідниці і швидко зафіксувати її шпильками.
 • Високоякісний чохол - виготовлений з синтетичного зносостійкого полотна, яке легко чиститься після нанесення розміток
 • Стійка конструкція-трансформер - манекен може підніматися або опускатися за допомогою регульованого штатива. Конструкція має стійку металеву основу, що запобігає перекиданню манекена під час роботи. Трансформер-манекен легко переміщується, при необхідності піднімається, не ковзає по підлозі.
 • Стильний дизайн - ця модель виграшно відрізняється своїм сучасним дизайном. Манекен з червоною оббивкою на червоному штативі елегантно виглядає як в робочому просторі, так і в примірювальній.

Чи можна обійтися без манекена?

Напевно ТАК, якщо компанія НЕ дорожить якістю своєї продукції і що збільшується потоком клієнтів. На сьогодні наявність спеціалізованого устаткування навіть в найменшому швацькому цеху, ательє або домашній майстерні - це, передусім, показник професіоналізму майстра. Манекен - це не лише корисне пристосування, що полегшує працю кравця, але і його "візитна картка".

Чому наша пропозиція краща?

 1. Чесні ціни - ПВКП НАВІГАТОР співпрацює з перевіреними виробниками швацького устаткування напряму. Купуючи товар в нашій компанії, ви не оплачуєте відсотки заробітку посередників.
 2. Гарантія якості - наша кампанія пропонує тільки професійне швацьке устаткування, випущене відомими торговими марками. До кожної одиниці придбаного товару додається гарантійний талон. Згідно з українським законодавством "Про захист прав споживачів" товар може бути повернений або обмінений впродовж 14 днів.
 3. Швидка доставка - ми зацікавлені в тому, щоб куплений товар був доставлений нашим клієнтам якнайшвидше і в цілісності. Тому компанія співпрацює з самими кращими транспортними компаніями, які гарантують своєчасну доставку, у тому числі кур'єрську.
 4. Нам довіряють професіонали - серед наших клієнтів є як величезні швацькі виробництва, так і дрібні приватні майстерні. Ми однаково цінуємо кожного клієнта, який віддає перевагу якісному і довговічному швацькому устаткуванню.
Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі