0
0
0

Засоби захисту

Засоби захисту

Безпека співробітників на виробництві залежить від багатьох факторів, але одним з найбільш вагомих умов дотримання техніки безпеки є використання засобів індивідуального захисту. Зрозуміло, що засоби індивідуального захисту обов'язкові не для будь-якої роботи, але якщо їх застосування необхідно, то якість цих виробів вплине і на виробничий процес і, головне, на безпеку персоналу.

 
Засоби захисту для робочих призначені для захисту тіла від механічних і інших видів травм і пошкоджень, захисту органів дихання, зору і слуху від впливу виробничих факторів, які здатні завдати шкоди здоров'ю. Ці кошти повинні не тільки відповідати характеристикам по необхідному рівню захисту, але бути зручними і по можливості виглядати естетично. Вибір ЗІЗ в першу чергу залежить від вимог до безпеки виконуваних робіт.
 
ВИДИ засобів індивідуального захисту (ЗІЗ):
 
  • Засоби, які захищають органи дихання: газоаналізатори, протигази, респіратори, напівмаски, маски;
  • Спецодяг: костюми, халати, куртки, комбінезони, фартухи, накидки;
  • Взуття, що захищає ноги від травм: туфлі, черевики, босоніжки, бурки, берци, чоботи;
  • Засоби для захисту рук від шкідливої ​​дії: трикотажні рукавички, рукавички з поліуретановим покриттям, з нітриловим покриттям, рукавички шкіряні комбіновані, рукавички шкіряні з крагами, латексні рукавички, нітрилові рукавички, рукавички з нітриловим покриттям, суконні і брезентові рукавиці, які захищають долоню;
  • Засоби, які надійно захищають обличчя і голову від травм: каски, захисні щитки, зварювальні маски;
  • Засоби, які відмінно захистять органи зору: закриті і відкриті окуляри, окуляри для газового зварювання.
  • Засоби, що захищають слух від шкідливих шумів: беруші, вушні вкладиші, навушники протишумові;
  • Загальні засоби, що оберігають, які можна розділити на: засоби, що запобігають падінню з висоти: запобіжні і страхувальні пояси; засоби, що оберігають від електрики: килимки, печатки, калоші та боти діелектричні; засоби, що оберігають від наїзду на дорозі: дорожні конуси і сигнальні стрічки, що оберігають від пожежі: вогнегасники, пожежні рукави, шанцевий інструмент.
Ось неповний перелік зручних, практичних і ефективних засобів індивідуального захисту.
 
 Пам'ятайте, що економія на безпеці неприпустима!
Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі