0
0
0

Органайзери

Закінчується
Хіт продажу
-13%
Хіт продажу
Акція

Швацькі органайзери, бокси, скриньки, ящики

У Вікіпедії термін "Органайзер" пояснюється як засіб управління часом. Дійсно, скриньки для намистин, ящики для швацьких інструментів, набори місткостей для бісеру, 3D-чемоданчики, контейнер-напоминалка із стикерами - усі ці пристосування допомагають правильно організувати робоче місце, заощадити час і продовжити термін служби швацького приладдя. Прості у використанні, але дуже корисні швацькі органайзери незамінні як для професійних майстрів швацької справи, так і любителів творчості. У них компактно можна розкласти і розсортувати по розмірах і кольорах гудзика, намистини, кнопки, шпульки, голки і іншу дрібницю. Великі переносні ящики зі вбудованими ручками дуже зручні для зберігання більше габаритних швацьких інструментів: ножиць, лінійок, викруток, запчастин до швацького устаткування. Разом з органайзерами, які складаються з безлічі дрібних або великих відсіків, є конструкції з регульованими по ширині відділами.

Чим корисні швацькі органайзери

Мобільність. Багато моделей ящиків і боксів оснащені зручною, ергономічною ручкою. Незамінна річ для майстрів швацької справи, які виїжджають зі своїм приладдям на виставки, додому до клієнтів або вирішили провести відпустку за улюбленим рукоділлям. Так само великі і малі органайзери компактно розташовуються на полицях, підлозі, шафах. Малогабаритні вузькі андроиды або одноярусні ящики відмінно поміщаються в ящиках робочих столів.

Економлять час. Кожному відомо, скільки дорогоцінного часу і нервів можна витратити у пошуках необхідного інструменту. Коли все лежить на своїх місцях робочий процес більше організований і швидкий, а значить і якісний.

Подовжують термін служби швацького приладдя. Усі органайзери, ящики, бокси і скриньки оснащені надійними кришками, деякі з яких мають замки або клямки. Це захищає швацьку гарнітуру від попадання пилу, вологи, бактерій. Що особливо важливе для металевих, шкіряних або хутряних виробів, крейди і олівців, шовкових ниток і іншого приладдя з натуральних матеріалів.

Багатофункціональні. Як показує практика наших клієнтів, часто органайзери використовують для своїх потреб рибалки, електрики, годинникарі, паяльщики, ювеліри. Дійсно, переносні валізи або ящики з множиною відсіків зручні для зберігання всіляких дрібних предметів.

Переваги

Виготовлені з якісних, безпечних матеріалів. При виготовленні швацьких органайзерів використовується високоякісний акрил або особливо міцна пластмаса. У складі цих матеріалів немає токсичних речовин. Вони без запаху. Не міняють своїх якостей під впливом вологого повітря або сонячних променів. Швацькі органайзери можуть використовуватися в дитячих студіях, оскільки абсолютно безпечні для здоров'я людини.

Продумані конструкції. Багатоярусні органайзери, 3D-чемоданчики, ящики-трансформери на перший погляд здаються звичайними скриньками. Насправді їх конструкції розроблялися з урахуванням основних стандартів і потреб професійних шваль. Дизайнери врахували різноманітні розміри швацьких інструментів, котушок, шпульок, голок і іншої атрибутики для швидкого вилучення з відділу і зручного зберігання. Особливо зручно працювати з боксами і ящиками з прозорого акрилу: користувач може відразу визначити в якій місткості знаходиться необхідна річ. Усі об'ємні переносні валізи і ящики оснащені зручними ручками і надійними замками, що додає комфорту при транспортуванні швацького приладдя.

Довговічні. Термін придатності виробів практично не обмежений. Вони можуть прослужити не одному поколінню, оскільки виготовлені з якісних удароміцних матеріалів, які не міняють своїх якостей при перепаді температури, стійкі до вологого середовища і бактерицидної флори. Варто один раз витратити засоби на купівлю якісного, багатофункціонального органайзера, який прослужить жоден десяток років, щоб назавжди забути про хаос і безлад в робочому просторі.

Кому може згодитися швацький органайзер

  • Великим і малим підприємствам, що спеціалізуються по виробництву верхнього, нижнього одягу, хутряних виробів і ін.
  • Умільцям, для яких вишивання і шитво - це приємне хобі
  • Професійним вишивальницям
  • Дитячим клубам творчого розвитку
  • Для магазинів і виставкових залів, що спеціалізуються на продажі швацької фурнітури
  • Для зберігання дрібних побутових предметів
Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі