0
0
0

Коса бейка

Хіт продажу
Закінчується
Хіт продажу
Закінчується

Коса бейка атласна

"Навігатор" пропонує найширший асортимент якісної атласної косої бейки за найвигіднішою ціною:

  • великі бобіни – 100 м;
  • стандартна ширина – 15 мм;
  • величезний вибір – 57 забарвлень;
  • відмінна якість – бейка може використовуватися на фабричному швацькому виробництві.

Атласна коса бейка - різновид швацької тасьми, яка відрізняться своєю еластичністю, міцністю і простотою в роботі. За допомогою косої бейки можна легко обробити зріз або шов виробу, зробити красивим, декоративним подол спідниці або низ рукава, так само швалі вважають за краще обробляти косою тасьмою горловину, оскільки зріз виходить акуратним і не деформується під час носіння виробу.

Часто атласна коса бейка використовується у вигляді декоративного елементу: тонкий шовковистий кант з ідеально рівними краями відмінно прикрашає штори, може використовуватися у вигляді петель на легкому жіночому одязі. Унікальною особливістю косої атласної бейки є її гнучкість і еластичність в роботі. Волокна бейки переплетені між собою човниковим або ланцюговим стібком. Полотно, з якого виготовляється бейка, нарізається по косій лінії під кутом 45 градусів.

Завдяки цьому бейка відмінно згинається, повторює контур будь-якої конфігурації, згортається в кант, добре відпрасовується.

Метод виготовлення косої бейки

Як така коса бейка існувала давно: ще 20 років тому для її виготовлення кравцям доводилося вручну вирізувати тонкі смужки тканини, розрізаючи полотно під кутом 45 градусів. Сучасні технології дозволили виготовити атласну косу бейку у вигляді цілісної стрічки без стиків і із вже підвернутими краями, що багато в чому спрощує приточування стрічки. Виготовляється бейка з поліестеру. Це синтетичний матеріал, високої міцності, що відрізняється, тонкістю, стійкістю до температурної обробки.

В умовах заводського виробництва поліестерні полотна всіляких забарвлень нарізаються на вузькі смужки під кутом 45 градусів. Далі тасьма проходить спеціальну обробку - обидва краї підвертаються і запрасовуються. Останній етап - бейка намотується на пластикову бобіну і герметично упаковується.

Чим відрізняється якісна коса бейка від аналогів недобросовісних виробників

Стандартна ширина - 15 мм. Точність розміру бейки (загальна ширина і ширина підігнутих країв) дуже важлива в роботі швалі. Якщо бейка буде хоч би на 2-3 мм ще вужче, кравець може зіткнутися з проблемою, коли нею просто неможливо обробити край полотна. У нашому інтернет магазині продається тільки якісна швацька продукція, при виробництві якої використовуються сучасні технології, новітнє устаткування, витримуються загальноприйняті стандарти.

Чесний метраж. Купуючи швацьку фурнітуру у випадкових місцях, невідомих виробників, можна зіткнутися з проблемою: метраж, заявлений на етикетці, явно не співпадає з довжиною бейки на котушці. Таким чином, ціна за один метр стрічки збільшується в рази. Придбаваючи атласну косу бейку в "Навігаторові", можна бути упевненим в її точній кількості. Компанія "Навігатор" співпрацює тільки з перевіреними виробниками, які ретельно контролюють якість своєї продукції.

Високоякісний матеріал. Напевно на ринку можна придбати у випадкових продавців дешевшу косу бейку. Але, як мовиться: скупий платить двічі. Неякісна коса бейка може линяти (і тим самим псувати увесь виріб), деформуватися під тепловою обробкою або після прання, залишати затягування після проколювання голкою. Атласна коса бейка, яку пропонує "Навігатор", виготовлена з якісного поліестеру, має стійке забарвлення, не міняє своїх високих якостей при частому пранні і прасуванні одягу.

Чому косу бейку краще купувати в "НАВІГАТОРІ"?

  1. Широка колірна палітра - ми пропонуємо 57 відтінки атласної косої бейки. У асортименті є як традиційні кольори, так і вишукані відтінки всілякої тональності.
  2. Можливість повернення - якщо раптом отриманий товар не підійде по тону до тканини, впродовж 14 днів є можливість обміняти бобіну за умови цілісності її упаковки.
  3. Оптові ціни - в нашому інтернет-магазині спочатку найвигідніші роздрібні ціни. Для оптових і дрібнооптових покупців існують приємні знижки і бонуси.
  4. Швидка доставка - замовлення обробляється і відправляється в день отримання заявки від покупця.
Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі