0
0
0

Ножиці швейні

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу

Ножиці швацькі

Наш інтернет-магазин пропонує професійні швацькі ножиці в широкому асортименті:

  • Великі ножиці - застосовні для розкрою щільних і легких тканин. Представлені декілька моделей з різною довжиною лез. При виборі варто врахувати - чим важче полотно, тим довшими мають бути леза ножиць.
  • Ножиці малі - підходять для вирізування і осноровки дрібних деталей, зрізування і надсічок куточків, декоративної обробки.
  • Ножиці "зигзаг" - роблять акуратний декоративний зріз шкіри, тканини, паперу або фетру. Зигзагоподібна обробка краю щільного полотна зменшує осипання ниток.
  • Обрізник ниток - кусачки (снипер) для обрізання ниток. Зручні як для вишивальниць, так і для шваль, які працюють вручну або за машиною.
  • Вспарувач - допомагає розпороти готовий шов, а так само використовується для рівного прорізання петель під гудзик.

Чим відрізняються швацькі ножиці від звичайних?

Професійні кравецькі ножиці дозволяють розрізати тканину, не підводячи її над столом по точно наміченій лінії. Леза таких ножиць заточуються під певним кутом, що запобігає зміщенню полотна під час розрізання. Унікальна і будова ручок швацьких ножиць - їх форма дозволяє без ефекту здавлення пальців легко і швидко розрізати декілька шарів. Як правило, в ножицях одне кільце велике - для чотирьох пальців, друге розраховане на один палець. Саме такий дизайн зручний для роботи з особливо щільними тканинами або шкірою. Конфігурація ножиць і міцне з'єднання лез розраховано на інтенсивну експлуатацію. Ідеальні, довговічні ножиці для кравецьких потреб - суцільнометалеві. Для дрібніших робіт невеликі ножиці можуть мати пластмасові кільця, оскільки навантаження на них не таке велике. Існують ножиці з алмазним заточуванням, які не затупляются з роками, а є ножиці, які можна часто заточувати без збитку якості виробу. Практично усі професійні ножиці виготовляються з нержавіючої сталі. Це дозволяє працювати з вологою тканиною, поблизу прасувальних установок або в приміщенні з підвищеною вологістю повітря.

Відмінні якості швацьких ножиць

Підходять для усіх типів тканин - універсальні ножиці, якими можна кроїти вовняні тканини, шовк, стрейчевий трикотаж і ін. Так само у продажу є ножиці з максимальною довжиною лез для роботи з щільними, суворими або оббивними полотнами.

М'який хід - тканина будь-якої щільності легко ріжеться без ефекту рваних країв, затягувань і "зажовування". При цьому розкрійник додає мінімум зусиль і не напружує кисть.

Ергономічні ручки - конфігурація кілець повторює вигин пальців і при роботі не чинить сильного тиску на фаланги. Навіть при тривалій роботі руки не відчувають дискомфорт. Деякі моделі ножиць з пластмасовими ручками мають внутрішні прогумовані деталі, які пом'якшують силу тертя.

Якісне скріплення. Деталі сполучені між собою гвинтиком з різьбленням. Це дозволяє у разі розхитування лез самостійно відрегулювати натягнення зазвичай викруткою, не звертаючись в майстерню.

Підлягають частому заточуванню - зчіплюваність лез і якість зрізу не погіршується від частого заточування.

Спеціальний вид сплаву - ножиці виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі з високим коефіцієнтом міцності і стійкості на вигин.

Добре ріжуть по усій поверхні - кінчик і середня частина леза ріжуть тканину з однаково хорошим натягненням.

Довгий термін служби - великі кравецькі ножиці виготовлені з якісного металу методом цілісного литва. Такі ножиці практично не деформуються і не ламаються. Мають не обмежений термін експлуатації. Єдине в чому вони мають потребу - в періодичному заточуванні лез.

5 причин для купівлі швацьких ножиць в "Навігаторові"

  1. Наш інтернет-магазин пропонує тільки високоякісну продукцію від перевірених виробників. Ми співпрацюємо з великими заводами-виробниками, які виготовляють швацьке приладдя за сучасними технологіями.
  2. Ціни в "Навігаторові" найлояльніші. Для оптових покупців є знижки.
  3. Ми відстежуємо відгуки наших клієнтів про куплену швацьку продукцію і співпрацюємо тільки з тими виробниками, які заслужили хорошу репутацію у наших покупців.
  4. У нас найширший асортимент, який задовольнить вимоги швацьких фабрик, власників дрібних підприємств і шваль-любителів.
  5. Відправка замовленої продукції відбувається без зволікання. Клієнт може вибрати зручну для нього службу доставки.
Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі