0
0
0

Булавки

Хіт продажу
Рідко хто з нас замислювався, а для чого потрібні шпильки? Адже без цих незамінних помічниць не впорається жодна шваля. Вони спочатку допоможуть при розкроі, далі при примірці, а вже потім при пошитті. Не усі розбираються в шпильковому асортименті, так от ми розповімо вам з чого виготовлені, для чого призначені і які шпильки існують.
 
Отже, почнемо з найголовнішого, їх розміру і матеріалу. Бувають шпильки мідні, латунні і нержавіючі. Оскільки вони не іржавіють, отже і слідів на тканинах ніяких не залишають. Вони мають здатність розсипатися, так от за допомогою магніта, їх легко зібрати. Відмінність шпильок в їх довжині і діаметрі. Для тоненьких тканин, звичайно ж підійдуть тоненькі шпильки, що стосується тканин щільних, то і шпильки, відповідно, потрібні потовще і довше. Краї і форма голівки у них теж різні.
 
Вони діляться: на звичайні (в основному їх використовують в рукоділлі, вони з гострим кінцем, у них кругла пластмасова голівка, підходять для усіх видів тканини, за винятком тонких і шовкових), у вигляді петельки (вони універсальні, підійдуть для усіх тканин, за винятком тих, що щільніше і тонше), для шовку (тонкі з гострим кінцем, після проколювання не залишається слідів, підійдуть для шовку і синтетики), для трикотажу (з тупим кінцем, уміють проходити між волокон), для стьобання (тонкі, довгі, зможуть проколоти тканину складену у декілька разів, голівка плоска, пластикова, різного кольору і форми, іноді зустрічаються з металу і скла), для щільної тканини (міцні, довгі, товще за усіх інших, підходять для щільної і джинсової тканини, голівка Т-подібна), коротенькі (для декору, блискіток, пайеток, намистин і бісеру), англійські (різних розмірів, з їх допомогою легко втягати резинку у будь-який пояс).
 
Тепер ви знаєте для чого потрібні шпильки, виникає інше питання, де їх зберігати? Щоб ваші булавочки не втрачалися, для цього пропонуємо придбати магніт або спеціальну подушечку або пошити своїми руками. Таким чином все ваші булавочки будуть на місці і вам не доведеться їх шукати.
 
Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі