0
0
0

Сервомотори

Хіт продажу
Закінчується
Продано
Продано
Продано
Продано
Продано
Продано

Купити сервомотори в Україні

Серводвигун — сервопривід з мотором, призначений для переміщення вихідного вала в потрібне положення (у відповідності з управляючим сигналом) і автоматичного активного утримання цього положення.
Серводвигуни застосовуються для приведення в рух пристроїв керованих поворотом вала — як відкриття і закриття клапанів, перемикачі і так далі.
Сучасні швейні машини, обладнані сервомоторами, є більш економними і в більшості випадків володіють такими функціями, як функції плавного старту і лімітів. Перша дозволяє поступово збільшувати обороти, тим самим забезпечуючи плавний початок рядка. Друга дозволяє виставляти значення максимальної та мінімальної кількості обертів, що дуже зручно при роботі з важкими матеріалами.
 

Види за потужностями та застосування

 • 400 Вт - застосовуються для прямострочних машин, оверлоків, машин для розпошива і ланцюгового стібка;
 • 550 Вт – застосовуються для брусовочних, кушнірських і машин з подвійним або потрійним транспортом;
 • 750 Вт - використовують у швейних машинах, що працюють з товстими так званими надважкими матеріалами або шкірою, на рукавній і плоскій платформі.

Асортимент

 • Серводвигун XAT-500;
 • Серводвигун XAT-650;
 • Серводвигун JK-563A 750W;
 • Серводвигун Shunfa SK2CNF-40B 220V, 400W;
 • Сервопривід WR561-1 HMC 220V/550;
 • Серводвигун з вбудованим блоком.

Чому вигідно купити у нас?

Інтернет-магазин "Sewing-Navigator" співпрацює безпосередньо з виробниками товарів, які представлені на сайті, тим самим гарантує якість і оригінальність продукції.

Важлива інформація про електродвигуни

 • Електропривод потребує відпочинку. Будь швейний домашній електричний привід, в тому числі і для краеобметочных машин, змонтований так, що в процесі роботи отримують нагрівання його складові. Обмотка проводів електроприводу розрахована витримувати не малі температури, але межа існує. І коли потрібно шити або обметывать багато, часто швейний апарат працює без перепочинку велику кількість часу. Це і призводить до перегріву мотора. Всередині вбудований вентилятор: його лопаті засмоктують повітря, але вони маленький розмір, а повітря в корпусі машини досить теплий. У швейних професійних машинах розташований на валу двигуна більш серйозний вентилятор, навіть буває прохолодно в ноги від його подихів. Головне не забувайте: необхідно берегти електричний привід своєї годувальниці, і давати час від часу їй "відпочивати".
 • Заміна щіток в двигуні. Електропривод швейних машин підключається до напруги 220V і ремонтом повинен займатися бажано досвідчений електрик. Ви самі можете замінити щітки. Дістатися до них нескладно, потрібно викруткою вивернути заглушки для фіксації. Буває і так, що вони розташовані глибоко в корпусі електродвигуна. У польському двигуні TUR-2, встановлювався у радянських (старого зразка) швейних машинах типу Чайка і Подільська. Взагалі-то, це досить гідний електропривод і щітки заміняти в ньому навряд чи доведеться, швидше за весь двигун. Як визначити, коли необхідно міняти щітки? Пошейте якийсь час у темряві, якщо електродвигун сильно іскрить і "тріщить", результат - міняти щітки.
 • Як вибрати електричний привід? Ремонт мотора найчастіше зводиться до заміни. Коли обмотка двигуна пошкоджена, знайти обрив і тим більше паяти немає сенсу, легше взяти новий привід зробити заміну. Проблема буває в тому, що ланка з'єднання електроприводу не такого розміру, особливо це стосується нинішніх моделей машин для шиття. Чого не можна сказати про "радянських" варіантах швейних машин. Вони всі мають стандартне кріплення, спеціальним болтом під гайковий ключ на дванадцять. Краще при установці швейного електроприводу навідатися в спеціалізований центр, що виробляє ремонт і наладку Вашої швейної машини. Це бажано робити ще й тому, що поміняти потрібно не тільки двигун, але з цим провести монтаж електропроводки освітлення.
 • Електричний привід на оверлок.  Легше замінити привід оверлоці. У нього стандартне кріплення, що дозволяє з легкістю замінити привід. Дістатися до двигуна просто. Найголовніше, переконатися в тому, що параметри нового двигуна відповідають старим і підійде кріплення. Ще можна поміняти і ремінь. Так як "згорів" двигун, то і ремінець можливо сильно зношений. Тільки купити ремінь потрібно такого ж діаметру, як стояв раніше. У оверлоков вони відрізняються від пасиков для швейної машинки. Щоб не вийшло конфузу, потрібно взяти з собою в магазин робочий ремінь. Головне, не забути повідомити продавця, що Вам треба купити привідний комплект для краеобметочного агрегату, а не для швейної машинки, інакше можна отримати електропривод, крутний оверлок не в той напрямок. Зазвичай він має обертання "від себе".
 • Не залишайте швейну машину підключену до мережі. І ще, після побутового ремонту приводу або лапки (педалі) від нього, не залишайте швейний апарат підключеної до мережі на великий час. Від неправильного регулювання реостата може бути у ввімкненому стані. Якщо прибрати ногу з реостата, на електроприводі немає напруги, тут буде повний розрив електричного кола. Але оскільки педаль може бути під напругою, не обертаючи двигун, то можна цього не знати - швейна машинка стоїть на місці, але напруга подається. Це погано, тому візьміть за правило - будь-який побутовий прилад не залишати включеним під напругою без нагляду.
Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі