0
0
0

Резинка еластична

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
 
Резинка еластична - це звичайна річ, без якої не може обійтися жодне виробництво по виготовленню швацької продукції. Рідкісний виріб, що використовується в промисловому виробництві швацької продукції, може похвалитися таким широким застосуванням, як резинка. Її використовують у виготовленні одягу і білизни, при цьому, це може бути як звичайна натільна білизна, так і стильний одяг від найвідоміших дизайнерів, що диктують світову моду.
 
     Асортимент виробів, який відноситься до спортивного одягу, так само не може обійтися без використання резинки білизняної, вона дозволяє робити зручний і практичний одяг. Якість білизняної резинки визначає також експлуатаційні характеристики готових виробів, і можливість їх багатократного прання, а також обумовлює допустимі температури, що впливають на білизну в процесі його прання.
 
     Ще однією важливою характеристикою резинки є щільність. Вона варіюється від "звичайної" до " взуттєвої", або дуже щільної. Колір стрічки еластичної резинки залежить від кольору пряжі і буває самим різним. Ширина резинки з прорізами для гудзиків (перфорованої) - від 12 мм до 25 мм. Її колір може бути найрізноманітніший, але у більшості випадків використовують або чорну, або білу. Резинка перфорована, представлена в нашому каталозі, має ширину 20 мм і білий колір.
Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі