0
0
0

Побутові швейні голки

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу

Побутові швацькі голки

"Навігатор" представляє найширший асортимент побутових швацьких голок ТМ Groz - Beckert - Німеччина. У нашому інтернет магазині можна придбати за вигідною ціною голки для будь-якого домашнього швацького устаткування, які виконують ідеальні шви по тонким і еластичним тканинам, придатні для якісних міцних швів з щільних полотен, голки для виготовлення шкіряних і джинсових виробів.

У чому переваги побутових швацьких голок ТМ Groz - Beckert?

 • Тривалий ресурс експлуатації - міцність металу і особлива конструкція голки дозволяє їй служити тривалий термін, в порівнянні із звичайними дешевими аналогами. Голка не затупляется і не згинається при прошивці щільних, важких тканин (пальтова, брезент, шкіра, мішковина). Витримує високу інтенсивність експлуатації. Стійкі до дії вологого середовища. Їх термін зберігання необмежений.
 • Універсальна для все типів ниток - придатна для металізованих ниток, жорстких скручених ниток. При цьому отвір в голці (вушко) не розточується і не деформується. Це безпосередньо впливає на якість стібків: немає пропусків, дірок, затягувань.
 • Високі технічні стандарти. Голки ТМ Groz - Beckert дозволяють в домашніх умовах виготовляти висококласний одяг. У них низька вірогідність поломки, мінімальний рівень пропуску стібків і обриву нитки. Так само висококласна голка подовжує термін експлуатації самої швацької машинки і спрощує працю швалі.
 • Світовий лідер. Завод-виробник був заснований в 1852  р. На сьогодні є одним з кращих постачальників високоякісних швацьких голок, представництва якого є в кожній країні і налічує більше 7500 підприємств.
 • Німецька якість. Про педантичність і скрупульозність німців ходять легенди. І побутові швацькі голки ТМ Groz - Beckert тому підтвердження. Це високотехнологічна продукція, яка перш ніж потрапити в руки споживача, проходить багатоетапне тестування, технічні випробування. Голки відповідають нашим вітчизняним ГОСТам і європейським стандартам якості.
 • Широкий асортимент. Немає такої тканини, полотна або шкіряного відрізу, який не можна було б прошити голкою ТМ Groz - Beckert. Компанія випускає більше 3500 різних видів швацьких голок для роботи як на побутовому, так і промисловому устаткуванні.

Асортимент побутових швацьких голок :

 • Голки для трикотажу і стрейчевых полотен. Ідеальні для обробки тонких еластичних матеріалів, що тягнуться в двох напрямах. Голка має особливу конфігурацію: збільшене вушко для простішого втягання нитки; усі округлі частини мають оптимальні радіуси для щадної обробки трикотажних полотен. Унікальна мікрогеометрія голок для трикотажу дозволяє уникнути таких проблем, як обрив нитки, пропуск стібків, пробиття полотна мікродірочками.
 • Побутова швацька голка для джинса. Витончені, але надміцні голки з особливо гострим кінчиком. Голки для джинса мають титан-нітрідне напилення, яке за своїми фізичними якостями наближене до надтвердих сплавів сталі, металів. Це забезпечує зносостійкість голки і подовжує термін її експлуатації. Унікальний матеріал має високу опірність на вигинання - на 40% вишче, ніж у аналогічних виробах інших марок. Окрім джинсового полотна будь-якої щільності можуть застосовуватися для прошивки парусини, штучної шкіри, саржі, мішковини.
 • Голка для шкіри. Використовуються для прокладення міцних, акуратних швів по всіх типах шкіри. Голки мають товсту колбу і особливу конфігурацію вістря. Завдяки чому голка легко проходить в натуральний матеріал будь-якої щільності під правильним кутом з чітким вертикальним надрізом. В результаті виходить красивий шов з оптимальним натягненням верхньої і нижньої нитки без ефекту пробитих дірочок: навіть при сильному натягненні шкіряного відрізу не виникає дір. Виробник пропонує голки для шкіри в наборах: номери від 80 до 100.
 • Голка універсальна набір асорті. Підходять для прошивки щільних і тонких полотен, а також для бавовняного трикотажу, штор. Можуть використовуватися на будь-яких побутових швацьких машинах. Випускаються в наборах, де в одній пачці є номери від 70 до 100. Особливістю цієї голки є злегка округлий кінчик-вістря. Це забезпечує легке проходження голки між волокон тканини, не ушкоджуючи структуру полотна.
 • Подвійна швацька голка для побутових машин. Дозволяє прокласти ідеально рівний подвійний шов. Як правило використовується для обробки деталей чоловічих і жіночих сорочок, джинсового одягу, накладних кишень і виробів з особливоміцними швами. Подвоєна голка має спеціальний механізм проведення нитки, що забезпечує відмінне, рівномірне натягнення як верхнього так і нижнього рядка. Варто врахувати, що подвійна голка підходить далеко не до усіх швацьких машин із спеціальною або універсальною лапкою.
Відгуки
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі
Реєстрація
Зареєструйтеся та отримайте 2% знижки на постійній основі